Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimas

Sukursime Jums internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę, kuri puikiai atrodys visuose įrenginiuose ir atitiks Jūsų verslo ir Jūsų klientų poreikius.

Gauti komercinį pasiūlymą
Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

Apie mus

Metamark buvo sukurta pastebėjus augantį poreikį pasaulinius standartus atitinkančioms svetainėms ir elektroninėms parduotuvėms Lietuvoje. Vis daugiau ir daugiau lietuvių tikrina įmonių veiklą ir įvaizdį internete, prieš pradėdadėdami su jais dirbti. Elektroninių pardavimų apimtis auga 20% kasmet.

Mūsų tikslas – suteikti Lietuvos verslams galimybę turėti greitą, moderniai atrodančią, nepriekaištingai veikiančią svetainę nereikalaujant neproporcingai didelių biudžetų.

Per 10 metų svetainių kūrimo mes išmokome tą daryti efektyviai ir atitinkant aukščiausius standartus.

1

metų patirtis

1

atliktų projektų

2020

metų technologijos

Interneto svetainių kūrimas

Reprezentacinė verslo svetainė – tai jūsų įmonės vizitinė kortelė internete. Tai paprasta svetainė, kurioje suteikiama pagrindinė informacija apie jūsų verslą, pvz., kontaktiniai duomenys, produktų ir paslaugų aprašymai, kita klientams aktuali informacija. Tokios svetainės tikslas – sukurti potencialaus kliento pasitikėjimą. 

Pardavimams skirta svetainė – tai konkrečiam produktui ar paslaugai parduoti skirtas įrankis. Tai svetainė, kurioje aprašomas konkretus produktas, jo privalumai, savybės, klientų atsiliepimai. Tokios svetainės tikslas – sugeneruoti kuo daugiau produkto pardavimų arba klientų užklausų. 

Gauti komercinį pasiūlymą
Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninė parduotuvė – tai jūsų parduotuvės atitikmuo internete. Tai svetainė, kurioje potencialūs pirkėjai gali apžiūrėti prekes, sužinoti kainas, pristatymo ir atsiskaitymo informaciją, bei užsisakyti prekę internetu. Tokios svetainės tikslas – pardavimai ir sklandus apsipirkimo procesas.

Internetinės prekybos apyvarta Lietuvoje auga 20% kasmet, tačiau pirkėjai tampa vis reiklesni elektroninėms parduotuvėms. Jos turi greitai krautis, sukurti paprastą ir intuityvų apsipirkimo procesą bei užtikrinti klientų duomenų saugumą. 

Gauti komercinį pasiūlymą
Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

Interneto svetainių aptarnavimas

Verslo interneto svetainės – tai vienas populiausių taikinių “hacker’iams.” Dauguma saugumo spragų atsiranda naudojant pasenusią programinę įrangą. 

Sukūrus internetinę svetainę, mes teikiame aptarnavimo paslaugas: reguliariai atnaujiname visą programinę įrangą, apsaugome svetainę nuo duomenų nutekėjimo, įkeliame naujas funkcijas ir turinį pagal poreikį, sukuriame atsargines duomenų bazės kopijas, aptarnaujame klientus telefonu ir paštu per 24 val.

Gauti komercinį pasiūlymą
Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

Projektai

10 metų svetainių kūrimo patirties. Momentinis krovimasis. Unikalus, įmonės stilių atitinkantis dizainas. Dėmesys kiekvienai detalei. Tam, kad klientų svetaines veiktų ir atrodytų nepriekaištingai.

Rekomendacijos

Esame įvykdę virš 100 svetainių kūrimo projektų – nuo Lietuvos rinkai skirtų elektroninių parduotuvių iki pasaulinio masto mokėjimo platformų. Štai, ką apie mūsų darbą sako mūsų klientai.

format_quote

Savo srities profesionalai! Ne tik įsiklauso į kliento poreikius ir pageidavimus, bet ir duoda labai naudingų ir profesionalių patarimų. Nuoširdi ir greita komunikacija, viską išaiškina paprasta ir eiliniam vartotojui suprantama kalba. Dirba greitai ir kas labai svarbu, pateikia ataskaitas kiekviename projekto etape, todėl visada žinai kas ir kaip atlikta. Ačiū, sėkmės Jums ir nuoširdžiai rekomenduoju.

Indira Žuromskaitė

Marketingo vadovė

Glotera

format_quote

Tikri savo srities profesionalai. Dirbant neiškilo jokių problemų, priešingai, džiaugėmės greit bei kokybiškai atliktais darbais. Rekomenduoju visiems, ieškantiems patikimo, greito ir kokybei kompromisų nepaliekančio partnerio.

Mykolas Gančierius

COO

Megavaras

format_quote

Užsisakėm el.parduotuvę, viską atliko pagal mūsų norus ir poreikius ir taipogi viskas buvo atlikta laiku – šiek tiek greičiau nei planavom. Labai greitai ir operatyviai atsako į įvairius klausimus, daugeliui problemų užbėgo už akių. Esame labai patenkinti, Rekomenduojame!

Haik Grigorian

CEO

Ekostilius

format_quote

Džiaugiamės operatyviu darbu, atsakingumu, nuoširdžiu bendravimu bei kokybe, kuri atitiko kainą. Svetaine esame patenkinti ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo!

Gabrielė Tetenskaitė

Projekto vadovė

Verslo centras VERTAS

format_quote

Ilgą laiką bendradarbiaujame su Metamark, sukūrėme jau ne vieną ir ne du projektus. Visa komanda turi daug žinių ir patirties įvairiuose srityse. Esu įsitikinęs Jų profesionalumu ir labai gera paslaugų kokybe. Rekomenduoju!

Simonas Mockus

Projektų vadovas

Capital

format_quote

Su Metamark komandos pagalba iš pagrindų atnaujinome įmonės internetinę svetainę. Galutiniu rezultatu likome labai patenkinti bei sulaukėme gausių teigiamų atsiliepimų iš vartotojų.

Marius Bausys

CEO

Arcapay

Pradėkime dirbti kartu

Palikite užklausą ir gaukite individualų komercinį pasiūlymą Jūsų verslui.

Gauti komercinį pasiūlymą
Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

Menu